Rozpoczęcie roku szkolnego

1września2021

W środę, 1 września 2021 rozpoczął się rok szkolny 2021/2022. Tego dnia w placówkach oświatowych Gminy Dydnia odbyły się uroczystości inauguracyjne.

W Szkole Podstawowej w Grabówce obchody pierwszego dnia nauki rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym, następnie uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przenieśli się do szkoły. Tam dyrektor Marta Rybczak powitała wszystkich bardzo serdecznie, a szczególnie tych uczniów, którzy rozpoczynają w tym roku pierwszą klasę. Krótką powitalną część artystyczną zaprezentowały uczennice klas II i III. Dyrektor szkoły doceniła fakt, że dziewczynki poświęciły ostatnie dni wakacji na to, aby przygotować się do występu.

W uroczystości udział wzięły również Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń oraz dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Jolanta Bieda, które życzyły uczniom wszystkiego co najlepsze w nowym roku szkolnym, powodzenia oraz wielu sukcesów w nauce.

676