Serdecznie zapraszamy mieszkańców na szkolenie w ramach Uniwersytetu Samorządności

PROW

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu brzozowskiego na bezpłatne szkolenie z bloku promocyjno-gospodarczego realizowanego w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” objętej Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025, które odbędzie się 07.09.2022 r. (tj. środa) w sali Urzędu Gminy w Dydni (Dydnia 224).

Podczas dwugodzinnego wykładu omówione zostaną zagadnienia z zakresu obszarów wiejskich w tym rozwoju turystyki na terenie gminy Dydnia i powiatu brzozowskiego.

Szkolenie poprowadzi firma zewnętrzna: Res Management Paweł Mentelski.

Podczas szkolenia przewiduje się poczęstunek w ramach „przerw kawowych”.

Zadanie pn. „Uniwersytet Samorządności w Gminie Dydnia – organizacja bezpłatnych wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych dla mieszkańców” mające na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytet Samorządności” objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi 

322