„Spektakl muzyczno-taneczny dla dzieci młodzieży z terenu Gminy Dydnia”


Wójt gminy Dydnia zaprasza na cykl przedsięwzięć artystycznych pn. „Spektakl muzyczno-taneczny dla dzieci młodzieży z terenu Gminy Dydnia”. Są to wydarzenia dofinansowane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Pierwszy koncert pt. „Święty Jan Paweł in memoriam” w wykonaniu Sanockiego Chóru Kameralnego miał miejsce 22 października w Jabłonce po mszy św. o godz. 11. 00 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej.

Kolejne przedsięwzięcia to:

11 listopada o godz. 12.00 w hali widowiskowo-sportowej w Niebocku odbędą się występy zespołów pieśni i tańca “Rudki” oraz „Kaliny”.

12 listopada o godz. 15.00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Dydni odbędzie się „Koncert polskiej muzyki patriotycznej” w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.

26 listopada o godz. 15.00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Dydni odbędzie się  „Koncert muzyki współczesnej” w wykonaniu Podkarpackiej Orkiestry Kameralnej z udziałem Elżbiety Przystasz i Bartosza Głowackiego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tych wydarzeniach artystycznych wszystkich mieszkańców i gości gminy Dydnia. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.  

Plakat do pobrania TUTAJ

Koncert Święty Jan Paweł II in memoriam

Święto Niepodległości

Występ Zespołów Pieśni i Tańca “RUDKI” oraz “KALINA”

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Nowym Sączu

Koncert muzyki współczesnej

Dofinansowano z budżetu państwa – ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

274