„Uniwersytet Samorządności w Gminie Dydnia” – kolejny etap

Wójt gminy Dydnia ma przyjemność zaprosić mieszkańców powiatu brzozowskiego na kolejną edycję programu “Uniwersytet Samorządności” w Gminie Dydnia – organizacja bezpłatnych wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych dla mieszkańców powiatu brzozowskiego.

Na realizację II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” gmina Dydnia otrzymała pomoc finansową w wysokości 15 000,00 zł z budżetu województwa podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025.

W ramach zadania przeprowadzone zostaną inicjatywy edukacyjne w trzech blokach tematycznych: ekologicznym, etnograficznym i promocyjno-gospodarczym.

O dokładnym terminie rozpoczęcia poszczególnych szkoleń poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.