Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń wyróżniona odznaką honorową „Za zasługi dla Samorządu Terytorialnego”

dzień samorządu

W dniu 30 maja 2022 r. Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń została wyróżniona przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego odznaką honorową „Za zasługi dla Samorządu Terytorialnego”.

Wręczenie odznaki odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, podczas uroczystości ogłoszenia wyników naboru II edycji Rządowego Programu Polski Ład. W uroczystości uczestniczyli również Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker, a także samorządowcy z całej Polski.

Podczas uroczystości Wójt Alicja Pocałuń opowiedziała zgromadzonym gościom o Gminie Dydnia, o naszym potencjale, o możliwościach rozwoju oraz o inwestycjach, które udało się dotąd zrealizować, a także o tych, które planujemy zrealizować w najbliższej przyszłości, dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym, w tym również środkom z Programu Polski Ład. Kończąc swoje wystąpienie Wójt zaprosiła serdecznie wszystkich zgromadzonych do odwiedzenia naszego pięknego zakątka Polski.

1594