Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie stroika lub szopki bożonarodzeniowej


Wójt Gminy Dydnia oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni zapraszają mieszkańców, dzieci i młodzież z terenu gminy Dydnia do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie stroika oraz szopki bożonarodzeniowej. Celem konkursu jest propagowanie pięknej tradycji szopkarstwa, rozwijanie wrażliwości estetycznej uzdolnionych plastycznie mieszkańców gminy. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, osoby prywatne i całe rodziny, nie ma ograniczeń wiekowych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 11 grudnia 2023 r. do godz. 15.00 do budynku GOK w Dydni.

Do pobrania: Regulamin Konkursu i Metryczka

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ

202