Zaproszenie na spotkania warsztatowo-konsultacyjne: badanie dotyczące opracowania Regionalnej Polityki Rowerowej województwa

Polityka rowerowa

Szanowni Państwo,

na zlecenie Województwa Podkarpackiego przystąpiono do badań dotyczących opracowania Regionalnej Polityki Rowerowej województwa.

Celem badania jest opracowanie kompleksowego dokumentu będącego systemowym podejściem wspomagania ruchu rowerowego, z koordynacyjną funkcją regionu. Stanowić ma narzędzie, które wspierać będzie wdrażanie działań związanych z budową infrastruktury rowerowej oraz umożliwi ich prowadzenie w sposób skoordynowany i ciągły.

Jednym w etapów realizacji badania jest organizacja otwartych spotkań warsztatowo-konsultacyjnych w formie online. Celem spotkań jest społeczna diagnoza analizowanego zagadnienia. W ramach warsztatów omówione zostaną dotychczasowe wyniki prac i analiz odnoszących się do opracowanych założeń Polityki Rowerowej Województwa Podkarpackiego.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich interesariuszy polityki rowerowej oraz mieszkańców województwa podkarpackiego na spotkania warsztatowo-konsultacyjne, które odbędą się w dniach:

*27.10 (środa) godz. 13:00-15:00
*29.10 (piątek) godz. 11:00-13:00
*4.11 (czwartek) godz. 12:00-14:00

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w spotkaniu – nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja, spotkania mają charakter otwarty.

Platforma Whereby nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Proszę skopiować link do przeglądarki:

1. Aplikacja poprosi o imię -> proszę uzupełnić.
2. Następnie pojawi się prośba o zaakceptowanie dostępu do kamery i mikrofonu na Państwa komputerze -> proszę zaakceptować.
3. W lewym górnym rogu powinno pojawić się okno z prośbą o udostępnienie kamery i mikrofonu-> proszę nacisnąć “udostępnij”.
4. Proszę kliknąć “knock” i wówczas zezwolimy na dostęp do spotkania.

Preferowana przeglądarka internetowa to GOOGLE CHROME. W przypadku problemów z dołączeniem do spotkania można również spróbować połączyć się przez przeglądarkę internetową w smartfonie wykonując powyższe kroki.

Jednocześnie informujemy, że link do spotkania wraz z załącznikami do korespondencji może być przekazywany innym, zainteresowanym uczestnictwem osobom.

Liczymy na Państwa przychylność oraz uczestnictwo w warsztatach.

Z poważaniem,

Karol Kubiński