Zielone żabki i skrzaty – czyli mali tropiciele w Szkole Podstawowej w Dydni


20 listopada w Szkole Podstawowej odbył się Dzień Zerówkowicza. Jest to okazja do zaprezentowania się najmłodszych uczniów szkoły, integracji i wspólnego świętowania. Podczas części artystycznej małych tropicieli były radosne pląsy, śpiewy, wiersze i deklaracje, że w szkole jest fajnie, a nauka to czysta przyjemność. Najmłodsi uczniowie, pomimo że dopiero rozpoczęli naukę w klasie 0, to doskonale znają literki i cyferki. Zapewnili też, że będą ze sobą współpracować, wzajemnie sobie pomagać i szanować się.

Za swoje występy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami przez wójt gminy Dydnia Alicję Pocałuń, która pogratulowała przybyłym rodzicom utalentowanych pociech i obiecała, że będzie obserwować, jak rozwijają się przez najbliższe lata oraz kibicować w doskonaleniu swoich talentów, gdyż okazji do tego w gminie Dydnia nie brakuje. Po części artystycznej był czas na wspólne świętowanie rodziców, dzieci i kadry pedagogicznej w szkole.

137