Życzenia Wielkanocne

życzenia

Szanowni Państwo,

Święta Wielkanocne to czas radości, ale przede wszystkim wiary, nadziei i miłości. Czas dla rodziny i bliskich. Czas kiedy chcemy być razem i wspólnie przeżywać Zmartwychwstanie Pańskie.

Na ten świąteczny czas Wielkanocy życzę tradycyjnie zdrowia, spokoju, wszelkiego dobra. Niech zmartwychwstały Chrystus Wam błogosławi w tym trudnym czasie i przyniesie wiarę, co góry przenosi, nadzieję na lepszy czas i miłość, która wszystko zwycięża…

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dydnia,

Ten wielkanocny czas składania życzeń jest dla mnie również okazją do podziękowania za Waszą piękną i szlachetną postawę. Otworzyliście Wasze serca i domy naszym sąsiadom z Ukrainy. Dzielicie się tym, co macie. W ten sposób wypełniana jest nauka naszego ojca świętego Jana Pawła II. Jego słowa padły na żyzny grunt i wydają plony. Jestem z Was dumna i ogromnie wdzięczna.

Dziękuję za Waszą wyrozumiałość, dobroć i cierpliwość. Zasiadając do wielkanocnego śniadania i dzieląc się jajkiem dziękujemy za to co mamy, za bycie razem. Bądźmy wdzięczni tym, którzy dokładają wszelkich starań aby w naszej ojczyźnie panował spokój, przede wszystkim żołnierzom i służbom.

Wesołego Alleluja!

Alicja Pocałuń
Wójt Gminy Dydnia

Życzenia Wielkanocne składa Alicja Pocałuń Wójt Gminy Dydnia [FILM]

377