Babcia i dziadek – niech żyją nam 200 lat!


23 stycznia br. świętowały babcie i dziadkowie przedszkolaków z Niebocka. Hala sportowo-widowiskowa wypełniona była szykownymi i całkiem młodymi babciami, a towarzyszyli im eleganccy dziadkowie. I choć trudno uwierzyć, że przybyli, by podziwiać swoje wnuczęta, to szybko okazało się skąd u dzieci taka żywiołowość – po prostu mają ją we krwi. Wójt gminy Dydnia Alicja Pocałuń pogratulowała babciom i dziadkom zdolnych wnucząt, wyraziła uznanie dla opiekunek, które stają na wyżynach inwencji twórczej i w sposób profesjonalny opanowują temperament dzieci, szczególnie podczas występów. Podziękowała również rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniach uroczystości. Seniorom życzyła samych radosnych chwil ze swoimi wnukami, dużo zdrowia i podziękowała za ogromny wkład pracy i doświadczenie, którym dzielą się z dziećmi i wnukami. Radosne świętowanie na długo zapadnie w pamięci seniorów i ich rodzin.

176