Dzień Rodziny w SP w Grabówce


Dn. 12 czerwca w szkole podstawowej w Grabówce społeczność szkolna obchodziła Dzień Rodziny. W tym roku to rodzice zrobili dzieciom wielką niespodziankę. Wcielili się w rolę aktorów i przedstawili współczesną bajkę Kopciuszek. Swoje talenty również pokazali uczniowie poprzez taniec, śpiew a także krótki skecz w języku angielskim. Całe przedstawienie wywołało wiele uśmiechu i radości u wszystkich uczestników spotkania. Następnie dzięki Radzie Rodziców dzieci mogły skorzystać ze stolika słodkości, z dmuchanego zamku, przejażdżki specjalnymi samochodami, waty cukrowej, popcornu malowania twarzy, a to wszystko również przy ognisku pieczeniu kiełbaski i śpiewaniu wspólnie piosenek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej uroczystości.

Materiał nadesłany, fot i tekst Szkoła Podstawowa w Grabówce

108