Ekokonkurs na przebranie “W truskawkowym stylu”


„Święto Truskawki” odbędzie się 4 czerwca na stadionie sportowym w Niebocku. Jednym z punktów programu jest ekokonkurs polegający na wykonaniu i prezentacji stroju w truskawkowym klimacie. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 14 lat do udziału w ekokonkursie na przebranie „W truskawkowym stylu”. Wierzymy, że przy pomocy rodziców powstaną wymyślne stroje z materiałów z recyclingu, które zachwycą uczestników „Święta Truskawki”. Najbardziej kreatywne stroje zostaną nagrodzone. Przebrania będą oceniane według kryteriów: pomysłowość, estetyka, wykorzystanie materiałów z recyclingu i wkład pracy. Jest jeszcze czas na przygotowanie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Plakat do pobrania TUTAJ

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ

Konkurs jest związany z edukacją ekologiczną, gospodarowaniem odpadami komunalnymi i uporządkowaniem gospodarki śmieciowej na terenie gminy Dydnia.

123