Gmina Dydnia zaprasza mieszkańców powiatu brzozowskiego na bezpłatne szkolenia w ramach Uniwersytetu Samorządności

PROW

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Dydnia rozpoczyna realizację zadania pn.: „Uniwersytet Samorządności w Gminie Dydnia – organizacja bezpłatnych wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych dla mieszkańców” mającego na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytetu Samorządności” objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025” dofinansowanym ze środków  budżetu Województwa Podkarpackiego.

Bezpłatne szkolenia realizowane będą w 5 blokach tematycznych:

  • blok historyczny
  • promocyjno-gospodarczy
  • ekologiczny
  • samorządowo-obywatelski
  • blok zajęć praktycznych

Szkolenia odbędą się w sali budynku Urzędu Gminy w Dydni, Dydnia 224.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wkrótce podamy szczegółowe informacje dot. tematyki szkoleń oraz terminów.

Informację dostępne będą również pod nr telefonu: 134308152 oraz na stronie internetowej gminy Dydnia: www.gminadydnia.pl

260