Nabór do Szkoły Muzycznej w Dydni


Trwa rekrutacja do Szkoły Muzycznej I st. w Dydni do klas pierwszych. Zapisy do pierwszej klasy na instrumenty: fortepian, akordeon, gitara, skrzypce, altówka, klarnet, flet, saksofon, trąbka, puzon, tuba, wiolonczela trwają do 27 maja br. Kształcenie jest nieodpłatne i odbywa się w dwóch cyklach: 6-letnim dla dzieci i 4-letnim dla młodzieży. Podania należy składać poprzez stronę internetową: www.smdydnia.pl w zakładce: dla kandydatów.

Formularz zgłoszeniowy w linku http://smdydnia.pl/dla-kandydatow/

Więcej informacji pod nr. 602298294 i w sekretariacie.

Przesłuchania wstępne odbędą się 4 czerwca br.

Obecnie uczniowie SM w Dydni zachęcają kolegów w szkołach podstawowych w regionie do zapisów poprzez prezentację swoich umiejętności instrumentalnych. Poniżej zdjęcia ze szkół podstawowych w Niebocku i Grabówce.

Plakat do pobrania TUTAJ

67