Piesek z Obarzyma szuka domu

pies

Goran to piesek, który został znaleziony w Obarzymie, w gminie Dydnia. Obecnie przebywa w schronisku dla zwierząt “Wesoły Kundelek” w Lesku. Jak opisano go na stronie schroniska:

Goran- wspaniały, starszy psiak, w typie owczarka niemieckiego. W wieku około 8 lat, wagowo 35 kg i 65 cm. Posturą budzi respekt. Szczeka ostrzegawczo gdy ktoś zbliża się go jego kojca, więc na pewno każdy zastanowi się dwa razy zanim wejdzie na posesję. Ale, w rzeczywistości Goran to tak naprawdę przytulaśny gość, który swoim zachowaniem zabiega o kontakt z człowiekiem, cieszy się na jego widok. Uwielbia drapanko i przytulanko po bujnym umaszczeniu. Jest towarzyski i przyjazny, chętny do przemierzania nieznanych terenów. Dobrze radzi sobie na smyczy. Mimo swoich lat Goran ma w sobie jeszcze sporo energii, zatem potrzebuje ruchu, swobody, aby jego aktywność nadal pobudzać. A my widzimy, że z dnia na dzień z harców czerpie coraz więcej frajdy. Duży pies, w sile wieku, czy z szansą na adopcję?

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany adopcją psiaka, bardzo prosimy o kontakt ze schroniskiem pod nr tel. 605 823 821.

Więcej informacji na stronie http://www.wesolykundelek.pl/pies/goran

Źródło zdjęć: Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” http://www.wesolykundelek.pl/

481