Roślinka za nakrętkę


 4 czerwca br. w Niebocku podczas “Święta Truskawki” odbędzie się zbiórka nakrętek, za które będzie można odebrać roślinkę.

Za każdy kilogram oddanych nakrętek zostanie wydany bon, upoważniający do odebrania sadzonki, bądź zniżki na zakup wybranej rośliny w Gospodarstwie u “Leśnego” w Niebocku 132.

Jest jeszcze trochę czasu, zatem zachęcamy do  zbierania plastikowych nakrętek. Przypominamy, że zbieramy nakrętki plastikowe z butelek po napojach, kefirze, jogurcie, mleku, soku, ale też nakrętki z pojemników po chemii gospodarczej czy kosmetykach. Ważne, żeby nakrętki oddawać bez elementów papierowych, metalowych czy plastikowych wewnątrz nakrętki (jak np. w zamknięciach ketchupu czy kawy rozpuszczalnej).

Zachęcamy do otwarcia serc i włączenie się w tę piękną akcję, którą pomagamy Poli, dbamy o środowisko i upiększamy nasze ogrody.

Polę wspieramy, nakrętki zbieramy, ziemi pomagamy, roślinki odbieramy!

Plakat do pobrania TUTAJ

176