Uniwersytet Samorządności” – szkolenie w ramach bloku ekologicznego Serdecznie zapraszamy

blok

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu brzozowskiego na kolejne bezpłatne szkolenie realizowane w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności”, które odbędzie się 19.11.2022 r. (tj. sobota) o godz. 15:00 w sali Urzędu Gminy w Dydni (Dydnia 224).

W ramach bloku ekologicznego odbędzie się warsztat obejmujący zagadnienia dot. ekologicznej produkcji rolniczej: tj. produkty wysokiej jakości, jak uzyskać ekologiczny certyfikat, jak zarejestrować produkt tradycyjny, sprzedaż i dystrybucja produktu lokalnego.

Podczas warsztatu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe odbędzie się również degustacja potraw lokalnych.

Warsztaty poprowadzi pracownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Brzozowie.

Zadanie pn. „Uniwersytet Samorządności w Gminie Dydnia – organizacja bezpłatnych wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych dla mieszkańców” mające na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytet Samorządności” objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025” dofinansowanym ze środków  budżetu Województwa Podkarpackiego.
170